سه شنبه, 08 مهر 1393

اتاق ياسوج

رئیس
جبار کیانی پور
دبیر اجرایی
سیدعبدالهادی اسلام‌زاده
مدیر روابط عمومی
وحيد پناهي
آدرس
ياسوج, بلوار مطهری - روبروی شهدای 4 طبقه فوقانی بانک سامان - اتاق بازرگانی و صنایع و معادن یاسوج
تلفن
2228676 (0741)
فکس
2226425 (0741)
پست الکترونیکی
آدرس وب سایت
چارت سازمانی
هیات رییسه:

-رئیس: جبار کیانی پور
-نائب رئیس اول: منوچهر عزیزی
-نائب رئیس دوم: عبداله قبادی
-خزانه دار: علی چراغی
-منشی: بخشعلی رئوفی پور

تاریخچه
اتاق بازرگانی و صنایع و معادن یاسوج مورخ 86/3/3 در پی برگزاری انتخابات هیات نمایندگان و هیات رئیسه رسما افتتاح گردید.
این اتاق دارای 630عضو که 130عضو آن فعال و 150 نفر هیات نمایندگان، 5 نفر هیات رئیسه و 6 نفر پرسنل می باشد. واحدهای این اتاق شامل رئیس، حوزه ریاست، دبیر اجرایی، واحد صدور کارت، واحد حسابداری و کارپردازی ، واحد آمار و انفورماتیک ، واحد دبیرخانه و بایگانی می باشد.
اتاق یاسوح دارای 5 کمیسیون تخصصی شامل:
1- کشاورزی
2- اقتصاد و تولید
3- گردشگری
4- صنعت و معدن
5- توسعه و صادرات
و 2 تشکل صادراتی عسل و محصولات باغی می باشد.
این اتاق از بدو تاسیس تا کنون توانسته رابطه و تعامل خوب و شایسته ای را در جهت ارتباط فعالین اقتصادی و بازرگانان با مسئولین استان برقرار و همچنین بعنوان مشاورو عضو اکثر کارگروهها و شوراهای استانی نقش مهمی را ایفا نماید. اتاق یاسوج در راستای رشد اقتصادی و شناخت توانمندیها و فرصت های سرمایه گذاری استان در بخش های صنعت، کشاورزی، گردشگری، گیاهان داروئی و در جهت اجرایی نمودن اصل 44 قانون اساسی همایش های متعددی را در سطح استانی و ملی برگزار نمود.
از جمله اقدامات دیگر اتاق در مدت فعالیت خود اخذ نمایندگی کارگزاری صندوق ضمانت صادرات ایران و تلاش و پیگیری در جهت افتتاح بانک توسعه صادرات شعبه استان در جهت اعزام هیات های تجاری، اعزام هیات های تجاری به کشور مالزی در بهمن ماه 87 و دعوت نمودن تعداد 11 سفیر و 4 کاردار کشورهای خارجی مقیم ایران با همکاری استانداری و برپایی نمایشگاه ها و شرکت در نمایشگاه های مختلف در سطح کشور و با افتتاح نمایندگی بازرگانی و تجاری استان در منطقه آزاد تجاری کیش فرصت همکاری و تعامل و انتقال تجربیات دو طرف را فراهم آورده است.
این اتاق با امید به خداوند متعال و تلاش هیات محترم نمایندگان و هیات رئیسه و همکاری اتاق ایران در جهت شکوفایی اقتصاد استان تلاش و فعالیت خود را روز به روز افزایش می هد.
بازدیدها
9236
ویژه
No

ای مالک! سفارش مرا به نیکی، نسبت به بازرگانان و صنعتگران بپذیر و در حق آنان به کارگزارانت به نیکی توصیه کن؛ زیرا آنان مایه های منافع و فراهم آوردن اسباب آسایش جامعه هستند...(امام علی علیه السلام)

© کلیه حقوق این پورتال متعلق به اتاق بازرگانی، صنایع، معادن وکشاورزی ایران است.