چهارشنبه, 09 مهر 1393

اتاق کرمان

رئیس
محسن جلال پور نایب رییس اول :سید مهدی طبیب زاده
دبیر اجرایی
محمد ابراهیم علوی
مدیر روابط عمومی
عباس عسجدی
آدرس
کرمان, ابتداي بلوار جمهوري - نرسيده به بيست متري نادر
تلفن
2441056-9 (0341)
فکس
2453465 (0341)
پست الکترونیکی
آدرس وب سایت
چارت سازمانی

هيات رييسه:
-رئیس:محسن جلال پور
نائب رئیس اول: نصرت اله نوربخش
نائب رئیس دوم: علی عباسلو
خزانه دار: مهدی ایرانی کرمانی
منشی: محسن رشید فرخی

تاریخچه

سابقه اتاق كرمان به سال 1268 ه.ش بر مي گردد،زماني كه با نام "اتاق تجارت كرمان" تاسيس شد. اتاق تا سال 1347 تحت نظارت روساي اداره اقتصاد آن دوران اداره مي گرديد. اولين هيات رئيسه اتاق را آقايان سيد يحيي معين زاده – حاج آقاي محسن يزدي – حاج علي اصغر يزدي – آخوند ملايوسف – حاج معين‌التجار – معاون تجار و سيد هاشم معين‌زاده تشكيل داده بو‌‌دند. از سال 1347 به بعد سيستم مديريتي اتاق از طريق برگزاري انتخابات بين اعضاء آن و نهايتاً تعيين هيات رئيسه و رئيس مشخص مي گردد .اولين رئيس منتخب مرحوم محمود حسيني اژدري بود . در سال 1350 نام اتاق بنام فعلي آن يعني " اتاق بازرگاني و صنايع و معادن كرمان " تغيير يافت . تاكنون پنج دوره انتخاباتي برگزار شده است كه طي دو دوره اول مرحوم آقاي احمد كاميابي و يك دوره بعد آقاي اكبر نظريان تصدي رياست اتاق را بعهده داشتند . بعد از انتخابات دوره پنجم با تغيير هفتادو پنج درصدي هياتهاي نمايندگي اتاقهاي سراسر كشور تحول بزرگي در سطح مديريت بوجود آمد بطور مثال در كرمان دوازده نفر از پانزده عضو هيات نمايندگان و تمامي اعضاي هيات رئيسه اتاق كرمان تغيير پيدا كردند.
از سال 1382 تحولات بنيادي در سيستم اداري و تشكيلات ساختماني اتاق كرمان پديدار گرديد .
بطوريكه بنا بر ضرورت نياز ارتباط مستمر با ديگر نهادها و كشورهاي ديگر و نيز آموزش اعضاء در زمينه هاي مختلف مرتبط با توليد، خدمات رساني و تجارت بين المللي ، واحدهاي انفورماتيك ، نشريه ، روابط عمومي و تشريفات ، امور بين الملل و آموزش دائر گرديد. در حال حاضر اتاق با برخورداري از پرسنلي متخصص و جوان و نيز امكانات مناسب و به روز در جهت كمك به ارتقاء اقتصادي منطقه مي كوشد و اميدوارست كه بتواند رسالت خود را با رهنمودها و پيشنهاد هاي كارشناسان و صاحب نظران به نحو احسن به انجام رساند .

بازدیدها
9278
ویژه
No

ای مالک! سفارش مرا به نیکی، نسبت به بازرگانان و صنعتگران بپذیر و در حق آنان به کارگزارانت به نیکی توصیه کن؛ زیرا آنان مایه های منافع و فراهم آوردن اسباب آسایش جامعه هستند...(امام علی علیه السلام)

© کلیه حقوق این پورتال متعلق به اتاق بازرگانی، صنایع، معادن وکشاورزی ایران است.