پنج شنبه, 27 آذر 1393
شنبه, 05 مرداد 1392 ساعت 09:05

انتقاد رئيس اتاق شهركرد از محدود كردن شرايط دريافت كارت بازرگاني

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

350350

انتقاد رئيس اتاق شهركرد از محدود كردن شرايط دريافت كارت بازرگاني
رئيس اتاق شهركرد در نهمین جلسه شورای گفت‌وگوي دولت و بخش‌خصوصی چهارمحال و بختیاری، بخشنامه سازمان توسعه تجارت مبنی بر محدود کردن شرایط دریافت کارت بازرگانی را غیر منطقی خواند.

به گزارش روابط عمومي اتاق ايران به نقل از اتاق شهركرد، «سيدمحمدرضا سيدنبوي» با انتقاد از اعمال چنين محدوديت‌هايي، خواستار تسهیل شرایط و جلوگيري از بدتر شدن شرايط موجود شد.
وي ابراز اميدواري كرد كه در پي حماسه سياسي، حماسه اقتصادی نیز با کمک و همدلی مسؤولان و مردم به‌زودی محقق شود.
«عبدالکریم کریمی فیل‌آبادی» نماینده بخش معدن در خصوص ناحیه معدنی شهرستان فارسان گزارشی ارائه و عنوان كرد: «10 میلیارد تومان اعتبار جهت زیرساخت‌های این بخش مورد نیاز است که تنها 2 میلیاد تومان آن تأمین شده و ایمیدرو نیز کمک چندانی در این خصوص نکرده است.»
«حسین ایزدی» مدیرعامل شرکت برفاب نیز در خصوص مشکلات و شرایط سخت و غیر ممکن صادراتی بودن کالا مواردی را عنوان كرد و قرار شد در اين جلسه‌ای در دفتر معاون برنامه‌ریزی استانداری استان تشکیل شود.
«شهریارپور» مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری و «حسن جمشیدی» مدیر بانک ملی استان نیز گزارشیدر خصوص اقدامات صورت پذیرفته براي رفع مشکلات شرکت آیسا پلاست سامان ارائه كردند.

  • 2
  • 4

بازدید: 423 دفعه

نظر دادن

درج نظر

ای مالک! سفارش مرا به نیکی، نسبت به بازرگانان و صنعتگران بپذیر و در حق آنان به کارگزارانت به نیکی توصیه کن؛ زیرا آنان مایه های منافع و فراهم آوردن اسباب آسایش جامعه هستند...(امام علی علیه السلام)

© کلیه حقوق این پورتال متعلق به اتاق بازرگانی، صنایع، معادن وکشاورزی ایران است.