Search
Close this search box.
Search
Close this search box.
همایش فرصت های سرمایه گذاری استان کرمان - کرمان آیدکس 2024

دومین دوره رویداد بین المللی سرمایه گذاری و توسعه (کرمان آیدکس ٢٠٢٤) در محل دانشگاه تحصیلات تکمیلی و فناوری پیشرفته (ماهان)، در تاریخ ٢٤ لغایت ٢٧ اردیبهشت ماه ١٤٠٣ برگزار می شود. این رویداد با هدف مطالعه و بررسی روندهای نوین جذب سرمایه گذاری در دنیا و شناسایی دغدغه های جهانی و منطقه ای در مسیر تحقق توسعه پایدار می کوشد ضمن فراهم سازی زمینه گفتگو بین نخبگان، اندیشمندان و فعالین بخش خصوصی با ارکان حاکمیتی کشور به کنکاش چالش ها و موانع سرمایه گذاری و توسعه ی پایدار در کشور پرداخته و با بهره گیری از الگوهای نوین جهانی در این زمینه، گامی موثر در مسیر تسریع سرمایه گذاری و حرکت به سوی توسعه پایدار در کشور بردارد.

کرمان آیدکس از طریق برگزاری نشست های تخصصی و بهره گیری از ظرفیت نخبگان ملی و بین المللی در تلاش است با طرح واقعیات موجود و تشریح چالشهای پیش رو، راهکارهایی موثر و کارآمد برای برون رفت از وضعیت فعلی و جذب سرمایه گذاری برای پروژه های زیرساختی و اقتصادی کشور و استان کرمان ارائه نماید.

عناوین پنل های تخصصی
همایش‌های سرمایه‌گذاری به تقویت زنجیره تولید رقابت پذیر کمک می کند


محمد قاسمی، رئیس مرکز پژوهش‌های اتاق ایران می گوید: اتاق‌ها باید به سرمایه‌گذاری‌های داخلی و خارجی کمک کنند و برگزاری رویدادهایی نظیر کرمان آیدکس به اجرای این وظیفه قانونی و تقویت زنجیره تولید رقابت‌پذیر کمک می‌کند.

کرمان آیدکس به دنبال جذب سرمایه گذاری برای تحقق رشد اقتصادی است

پیام باقری، نایب رئیس اتاق ایران می‌گوید: رشد اقتصادی 8 درصدی مد نظر برنامه هفتم توسعه، نیازمند سرمایه‌گذاری‌های کلان و بستر سازی برای جذب نقدینگی سرگردان کشور است و این مهم در همایش کرمان آیدکس دنبال می‌شود.

کرمان آیدکس فرصت مناسبی برای معرفی ظرفیت‌های صنایع پایین‌دستی است

محمد مهدی فداکار، استاندار کرمان می‌گوید: دومین رویداد کرمان آیدکس که با مشارکت اتاق ایران برگزار می شود، فرصت مناسبی است تا ظرفیت‌های سرمایه‌گذاری کرمان به ویژه در صنایع پایین دستی با هدف توسعه صادرات معرفی شود.

فرصت های نوظهور سرمایه گذاری، در کرمان آیدکس معرفی می شود

فرشید گل‌زاده، نایب رئیس کمیسیون سرمایه‌گذاری اتاق ایران، می‌گوید: با وجود محدودیت‌های اقتصاد ایران، فرصت‌های فراوانی برای سرمایه‌گذاری در استان کرمان وجود دارد که و کرمان آیدکس محلی برای معرفی این فرصت‌هاست.

فرصت‌های سرمایه‌گذاری کرمان در فضای اقتصاد دیجیتال

فرزین فردیس، مدیر پنل اقتصاد دیجیتال کرمان آیدکس می‌گوید: در صورت تضمین مالکیت بخش خصوصی، فرصت‌های سرمایه‌گذاری زیادی در کرمان برای ایجاد استارتاپ در حوزه‌های گردشگری، صنایع غذایی و حتی معدن وجود دارد.